Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej oraz Kiermasz Żywności Naturalnej.

jarmark_wielkanocny 

Jak co roku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” organizuje „Wielkanocny Jarmark Sztuki Ludowej oraz Kiermasz Żywności Naturalnej”, który w tym roku odbędzie się w sobotę 28 marca.
Organizator do udziału w jarmarku zaprasza twórców ludowych, organizacje społeczne, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne, jak również osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, czy wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.


Prezentowane przedmioty i wyroby powinny jednak nawiązywać do tradycji i zwyczajów Świąt Wielkanocnych, jednocześnie nie powinny być wytworem masowej produkcji.
Preferowanymi wyrobami są: ceramika, rzeźba, hafty, koronka, zabawki, biżuteria, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, rysunek na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna, pamiątkarstwo oraz produkty żywności naturalnej i tradycyjnej.
Udział w jarmarku wynosi 20 zł (dwadzieścia złotych). Zgłoszenia przyjmowane są do 16 marca. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne w siedzibie CSE „Światowid” przy pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu oraz na stronie internetowej organizatora.
W przypadku dodatkowych pytań, osobą udzielającą informacji jest pani Agnieszka Tkaczuk tel. 55 611 20 59, fax. 611 20 60, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl 

 

wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL