• Regionalny Konkurs Grantowy

  2011-07-22 11:23:52

  równać szanseW otwartym Regionalnym Konkursie Grantowym mogą aplikować organizacje pozarządowe, gminne domy kultury, biblioteki gminne i grupy nieformalne złożone z osób dorosłych, które chcą sformalizować swoje działania.

  Przeczytaj więcej ...
 • „Równać Szanse”- szkolenia

  2011-07-22 09:10:50

  równać szanseWe wrześniu 2011 r. w ramach Programu „Równać Szanse” odbędą się jednodniowe sesje szkoleniowe, których celem jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet. 

  Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz prowadzeniu projektów edukacyjnych. Organizatorzy szkolenia chcą aby te pomogły one w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.
  Szkolenia odbędą się:
  10 września w Krakowie i Poznaniu,
  17 września w Warszawie i Gdańsku,
  24 września w Lublinie.

  Przeczytaj więcej ...
 • I Przegląd Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna Elbląska

  2011-07-12 15:39:23

  LGD_VitalisW ubiegły piątek 8 lipca,  na terenie gospodarstwa agroturystycznego „VITALIS” w Zastawnie, odbył się I Przegląd Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna Elbląska.
  Organizatorem imprezy była nasza Lokalna Grupa Działania, a zadanie dofinansowane zostało z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i budżetu państwa w ramach PROW na lata 2007-2013; działanie 431 oś 4 LEADER  „Funkcjonowanie lokalnych grup działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja”.

  Przeczytaj więcej ...
 • KONKURS NIVEA

  2011-06-29 12:44:53

  Zagłosuj na plac zabaw w gminie Młynary birący udział w konkursie Nivea
   
  Na stronie www.nivea.pl internauci mogą oddawać głosy w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat Nivea”. Laureatami zostaną te lokalizacje (gminy), które uzyskają najwięcej głosów.
   
  Do konkursu włączyła się także Gmina Młynary zgłaszając plac koło świetlicy w Błudowie, jako miejsce lokalizacji placu zabaw. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy do udziału w głosowaniu. Liczy się każdy głos!
   
  Co zrobić aby oddać głos na plac zabaw w gminie Młynary?
   
  1.Zarejestrować się na stronie: 100latnivea.pl/glosowanie,
  2.Zalogować się,
  3.Wybrać lokalizację: gminę Młynary i zagłosować na plac zabaw w Błudowie
   
  Ważne! 
  Codziennie można oddać jeden głos. Dlatego zachęcamy do ustawienia strony głosowania jako startowej i oddawanie głosu na gminę Młynary każdego dnia!
  Więcej o akcji na stronie organizatora – Firmy Nivea www.nivea.pl
   
  Referat Gospodarczy
  Urząd Miasta i Gminy w Młynarach
  tel. 55 248 6019, fax. 55 248 6400

  wprowadził: administrator

 • Tydzień z ekspertem...

  2011-06-27 21:20:57

  LGD- Wysoczyzna Elbląska przesyła informację na temat „Tygodnia z ekspertem” – inicjatywy realizowanej w ramach projektu „Model współpracy”. Forum rozpoczęło się dzisiaj  (na stronie: http://www.wszechnica.org.pl/model-wspolpracy) i potrwa do niedzieli. Ekspertką, która została zaproszona do dyskusji, jest Urszula Budzich-Szukała z Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich. Więcej informacji na temat "Tygodnia z ekspertem" znajdziecie Państwo w załączniku.
  Mam nadzieję, że informacja ta zainteresuje Państwa oraz osoby, instytucje i organizacje, które z Państwem współpracują lub korzystają z Państwa usług.

  Bezpośredni link do forum znajduje się TUTAJ.
  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL