• Ostatnie zajęcia w ramach projektu -PLECAK PEŁEN KULTURY POWIATU ELBLĄSKIEGO II

  2011-09-13 10:19:57

  Plecak Pełen KulturyDobiega końca cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Plecak Pełen Kultury Powiatu Elbląskiego II” realizowanego przez Lokalną Grupę Działania – Wysoczyzna Elbląska. Po części wakacyjnej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem młodych miłośników sztuki, przyszedł czas na ostatnie zajęcia z malarstwa, które odbędą się w najbliższą środę w Świetlicy Środowiskowej w Młynarach.
  Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z zasadami kompozycji w sztuce malarskiej, znaczeniem światłocienia oraz innych elementów istotnych przy pracy nad obrazem.
   
  Projekt dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu  w ramach wsparcia wykonania  zadania publicznego z zakresu działania na rzecz edukacji kulturalnej oraz artystycznej wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w powiecie elbląskim.

 • Dożynki Powiatowe w Tolkmicku

  2011-09-12 12:09:15

  Dożynki- TolkmickoTegoroczne Dożynki Powiatu Elbląskiego odbędą się 17 września w Tolkmicku. W programie imprezy m.in. występy zespołów ludowych, dożynkowa parada, występ orkiestry dętej i biesiada. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwone Gitary.

   

  Przeczytaj więcej ...
 • Fundusz Sołecki

  2011-09-12 11:18:32

  fundusz sołęckiWrzesień to szczególnie istotny czas w cyklu funduszu sołeckiego. Do końca miesiąca mieszkańcy sołectw mają czas, aby złożyć wniosek określający przedsięwzięcia, które mają być zrealizowane z przysługujących im pieniędzy. 

  Przeczytaj więcej ...
 • Spotkanie podróżników

  2011-09-09 11:04:36

  plakat_milejewko
 • Szkoła Menedżerów NGO

  2011-09-09 09:36:06

  COP-y Warmii i MazurRusza pierwsza edycja Szkoły Menedżerów NGO na Warmii i Mazurach, która skierowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej organizacjami pozarządowymi w regionie. Organizatorem cyklu edukacyjnego jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, lider projektu „COPy Warmii i Mazur. Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 12 września 2011

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL