• Życzenia...

  2011-03-08 08:40:57

  dzień kobietZ okazji Dnia Kobiet przekazujemy  wszystkim Paniom – mieszkankom gmin: Milejewo, Młynary i Tolkmicko – najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w pracy zawodowej.
  Życzymy, aby zawsze pamiętano o Paniach, o Waszej codziennej pracy, nieustannym trudzie, poświęceniu i trosce o innych oraz nadawanym przez Was sensie życia.
  Życzymy, żeby szczęście towarzyszyło Paniom nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok, a uśmiech na stale gościł na Waszych twarzach.

   

  Wiceprezes Zarządu          Członek Zarządu              Kierownik Biura Zarządu
    Jerzy Gajewski                Robert Wojtusiak                  Bartłomiej Zięba

 • Międzynarodowa konferencja: Wiejski produkt turystyczny- doświadczenia i wyzwania

  2011-03-02 09:21:46

  agrotravelW imieniu Organizatorów – Ministra  Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezesa Targów Kielce Sp. z o.o. ,zapraszamy do udziału w  Międzynarodowej Konferencji „Wiejski produkt turystyczny – doświadczenia i wyzwania”, która odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2011 r. w Centrum Konferencyjnym  Targów Kielce, ul. Zakładowa 1.

  Przeczytaj więcej ...
 • Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

  2011-02-28 15:05:21

  Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza do  udziału w konkursie plastycznym, przeznaczonym dla dzieci ze szkół podstawowych pt. „Moje życzenie do złotej rybki”. Dla młodzieży z gimnazjum skierowany jest konkurs na wykonanie najładniejszej i najbardziej oryginalnej ilustracji do bajki Ignacego Krasickiego  pt. „Czapla, ryby i rak”.

  Przeczytaj więcej ...
 • Konkurs fotograficzny

  2011-02-28 13:45:40

  Samorząd Województwa Warmińsko- Mazurskiego serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego  pt: „Wędkarstwo i rybactwo na wodach Warmii i Mazur”. Jest on przeznaczony dla miłośników fotografii, a  prace laureatów zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych.

  Przeczytaj więcej ...
 • Konkurs „Wieś z inicjatywą”

  2011-02-28 13:29:59

  Starosta Elbląski ogłasza konkurs pod nazwą „Wieś z inicjatywą”, który zastąpi prowadzony przez poprzednie osiem lat popularny konkurs „Najatrakcyjniejsza wieś turystyczna powiatu elbląskiego”. Tym razem celem konkursu jest wyłonienie i promocja najbardziej aktywnych wsi, które dzięki własnej, społecznej aktywności poprawiły jakość życia w swojej miejscowości, promocja działań aktywizujących i integrujących społeczność lokalną oraz zainspirowanie innych wsi do podjęcia działań, wykorzystanie lokalnych zasobów miejscowości do jej rozwoju i promocji a także promocja projektów realizowanych z inicjatywy społeczności lokalnej.
  Więcej informacji na stronie internetowej starostwa powiatowego www.powiat.elblag.pl

   

  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL