• Szkolenie w COP-ie

  2011-09-20 11:04:42

  szkolenie1Szanowni Państwo,

  w związku z tym, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcy zostaną ogłoszone konkursy na dofinansowanie działań organizacji pozarządowych działających na terenach wiejskich, serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Przygotowanie projektów o dofinansowanie działań".
  24 września 2011 (sobota), godz. 10.00-16.30 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu ul. Warszawska 55 (Wyspa Spichrzów)

  Przeczytaj więcej ...
 • LEADER po 2013r.

  2011-09-19 15:20:59

  LeaderUnia Europejska rozpoczęła wdrażanie podejścia Leader w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Poprzez realizację podejścia Leader Państwa Członkowskie tworzą warunki sprzyjające aktywizacji mieszkańców wsi oraz pobudzaniu ich przedsiębiorczości. Dzięki tym działaniom oraz dzięki właściwemu wykorzystaniu potencjału i zasobów obszarów wiejskich możliwa jest poprawa jakości życia ludzi mieszkających na tych obszarach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Organizacjo- komunikuj się skutecznie

  2011-09-19 09:11:53

  wsparcie ekspertówElbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe z terenu województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w projekcie „Komunikuj się skutecznie! Wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych poprzez podniesienie umiejętności komunikacji społecznej.”

  Przeczytaj więcej ...
 • Plecak Pełen Kultury Powiatu Elbląskiego II zakończony

  2011-09-15 15:34:32

  W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach tegorocznego Plecaka Pełnego Kultury Powiatu Elbląskiego, w których uczestniczyły dzieci i młodzież z Ponadlokalnej Świetlicy Środowiskowej w Młynarach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Spotkanie podróżników

  2011-09-15 15:26:59

  Interesuje Cię świat, podróże (małe i duże!), ludzie i lokalne zwyczaje z różnych zakątków naszego globu??  Już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie na I-sze otwarte spotkanie podróżników na szczycie Wysoczyzny Elbląskiej „Milejewko z wielkim oknem na świat”,  które odbędzie się w dniach 23-25 września 2011 roku na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Milejewko w Milejewie Przyjedź pooglądać i posłuchać jak żyją Caatani, gdzie znajduje się sam środek Azji, co lub kto to Bur-Bur oraz jak się tańczy taniec Hula. Udział w pokazach zdjęć jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich!

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL