• III Elbląska Konferencja Na Temat Ekonomii Społecznej

  2011-10-10 11:50:09

  o.w.i.e.s.Wyzwanie, jakie stoi dziś przed ekonomią społeczną, to działalność gospodarcza w organizacjach pozarządowych. Orzech niełatwy do zgryzienia, bo pozarządowcom wciąż brak żyłki przedsiębiorcy, a bez myślenia przyszłościowego wiele podmiotów może przestać radzić sobie z codziennym działaniem, utrzymaniem biura i pracowników. Jak zabrać się za tworzenie przedsiębiorstwa społecznego? O tym podczas III Elbląskiej Konferencji Na Temat Ekonomii Społecznej – już 13 października 2011.

  Przeczytaj więcej ...
 • DZIAŁAJ SKUTECZNIE! MŁODZIEŻOWA AKADEMIA LOKALNYCH LIDERÓW

  2011-10-07 10:07:12

  logo- mallNarodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu” zaprasza do udziału w cyklu trzech szkoleń służących rozwijaniu umiejętności liderskich młodzieży. Akademia skierowana jest do młodych ludzi w wieku 16-24 lata, którzy aktywnie działają włączając się w życie swoich wsi, miejscowości, dzielnic i osiedli,  zrealizowali pierwsze inicjatywy i  mają apetyt na kolejne!

  Przeczytaj więcej ...
 • Biuletyn KSOW 03/2011

  2011-10-06 13:37:20

  ksowUprzejmie informujmy, iż ukazał się kolejny 03/2011 numer „Biuletynu KSOW”. Wydawnictwo służyć ma wymianie doświadczeń i informacji w ramach realizacji najlepszych praktyk Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Wydawcą kwartalnika jest Sekretariat Centralny KSOW, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW.

  Przeczytaj więcej ...
 • Uczenie się przez całe życie - konkurs

  2011-09-28 09:13:58

  Znane są już najbliższe nabory wniosków - Uczenie się przez całe życie.
  Komisja Europejska ogłosiła terminy naboru wniosków o unijne dofinansowanie w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" w roku 2012. Program Koordynowany jest przez Dyrekcję Generalną Edukacji i Kultury przy Komisji Europejskiej.

  Przeczytaj więcej ...
 • Milejewko z wielkim oknem na świat...

  2011-09-21 11:58:17

  milejewkoMarzyliście kiedyś o dalekich podróżach, będąc dzieckiem chcieliście choć na chwilę znaleźć się w afrykańskiej wiosce, kołysać się na koniu wysoko w górach słuchając ballady mongolskiego pasterza, a może spotkać puchatego pingwina??? Już w najbliższy weekend (23-25 września) zapraszamy na I-sze Otwarte Spotkanie Podróżników na Szczycie Wysoczyzny Elbląskiej w Gospodarstwie Agroturystycznym Milejewko, gdzie dowiecie się jak spełniają się takie marzenia, posłuchamy kilkunastu relacji z podróży w dalekie zakątki świata. Będzie to okazja spotkania ludzi, którzy pewnego dnia po prostu w świat ruszyli… Dowiecie się jak to się robi, z kim, po co i na jak wiele sposobów… 

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL