• Komunikat

  2011-04-11 22:08:54

  W dniach 12-13.04.2011r Biuro LGD- Wysoczyzna Elbląska, będzie nieczynne dla beneficjentów, ze względu na jego umiejscowienie w budynku gimnazjum i trwające w tym czasie egzaminy, podczas których nie ma możliwości przebywania osób postronnych w obiekcie.
  ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY
   
   
  wprowadził: administrator
 • KONKURS PLASTYCZNY Z POGRODZIEM

  2011-04-04 08:42:40

  logo-pogrodzieUrwisa, Bolka, Dzióbka, Florka i wiele innych bocianów z Pogrodzia można poznać podczas gry terenowej. Podążając „Szlakiem bocianich gniazd”, mnóstwo dowiedzieć się można o życiu tych ptaków i mieszkańców Pogrodzia. A po zdrowej dawce świeżego powietrza i pieszych wędrówkach z atrakcjami, czekać będzie ognisko i przysmak-niespodzianka. Taka nagroda czeka na dzieci, które zwyciężą w konkursie plastycznym.

  Więcej informacji: cop.elblag.pl/?page=articles&cat=48&ShowOne=1514&fpage=1

   

  wprowadził: administrator

 • KONKURS W RAMACH PROGRAMU: ŚWIETLICA- DZIECI- PRACA

  2011-04-04 08:36:41

  Minister Pracy i Polityki Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert w ramach Programu „Świetlica – Dzieci – Praca” na rzecz wsparcia dziecka i rodziny w gminie. O dotacje w formie dofinansowania w konkursie mogą ubiegać się podmioty podejmujące działania określone
  w Programie na rzecz tworzenia, odbudowywania lub podtrzymywania środowiskowych placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży (świetlic, ognisk wychowawczych, klubów młodzieżowych organizujących zajęcia o charakterze socjoterapeutycznym).

  Więcej informacji: cop.elblag.pl/?page=articles&cat=48&ShowOne=1525&fpage=1

   

  wprowadził: administrator


 • Nowe gospodarstwo agroturystyczne na Wysoczyźnie Elbląskiej

  2011-04-01 13:16:39

  Z przyjemnością informujemy, iż na obszarze działania LGD- Wysoczyzna Elbląska kolejny podmiot gospodarczy rozpoczyna działalność wspomagającą rozwój turystyki na naszym terenie.
  „Gospodarstwo Agroturystyczne Milejewko”, bo o nim mowa położone jest przy trasie 504 pomiędzy Elblągiem, a Fromborkiem w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, wśród okolic o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych i unikalnym mikroklimacie. W tej szczególnej scenerii oferuje ono Państwu chwile wytchnienia, relaksu, kontaktu z naturą, refleksji nad naszymi powiązaniami z przyrodą, a dla chętnych również chwilę dobrej zabawy oraz dawkę ruchu na świeżym powietrzu!
  Proponujemy podglądanie okolicznego życia, w tym bocianów i dzikich kaczek zamieszkujących, znajdujący się na terenie gospodarstwa, piękny staw. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, dla nieco starszych przejażdżki na quadzie i koniu, boisko do gry w piłkę siatkową, a dla osób w każdym wieku szalone zabawy na trampolinie.
  A to wszystko dopiero zapowiedź tego co mogą Państwo  tam znaleźć…, dlatego odsyłamy państwa do osobistego odwiedzenia tego urokliwego miejsca, a puki co, do zakładki: gospodarstwa agroturystyczne

   

   

  wprowadził: administrator

 • OWIES- Wizyta studyjna, czyli praktycznie o ekonomi społecznej

  2011-04-01 12:09:35

  o.w.i.e.s.Jeżeli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej i interesuje Cię jak działają podmioty ekonomii społecznej na obszarach wiejskich, szukasz inspiracji bądź informacji na temat ich funkcjonowania, ta oferta jest dla Ciebie. Do 7 kwietnia 2011 przyjmowane są zgłoszenia do udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej. Termin wyjazdu: 14-15 kwietnia 2011.

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL