• Turniej Wiedzy o Gminie Młynary- zakończony

  2011-11-15 10:37:31

  logo- Fundacja TERAZ MYWczoraj (14 listopada) wręczono nagrody zwycięzcom i podsumowano I Ponadlokalny Turniej Wiedzy o Gminie Młynary. 10 listopada wszyscy mieszkańcy mogli wziąć udział w tym turnieju, którego celem jest szerzenie wiedzy historycznej, ale też budowanie lokalnego patriotyzmu, więzi i dumy z gminy Młynary.

  Przeczytaj więcej ...
 • Tydzień z ekspertem- ostatnie spotkanie

  2011-11-14 15:46:24

  Serdecznie zapraszamy do udziału w forum on-line z Panem Andrzejem Zybałą – ekspertem projektu 5.4 PO KL zatytułowanego „Model współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – wypracowanie i upowszechnienie standardów współpracy”.

  Przeczytaj więcej ...
 • Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

  2011-11-14 09:53:42

  Tolkmicko- herbBurmistrz Gminy Tolkmicko zaprasza organizacje pozarządowe do składania wniosków na realizację zadań z zakresu działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych skierowanych do mieszkańców gminy i miasta Tolkmicka oraz ułatwiania dostępu do kultury szerokiemu gronu odbiorców na terenie gminy Tolkmicko.

  Przeczytaj więcej ...
 • Konkurs FIO

  2011-11-08 09:51:12

  FIONiebawem zostanie ogłoszony konkurs na dofinansowanie działań organizacji pozarządowych w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
  Zanim jednak usiądziemy do pisania projektów, warto zapoznać się z zasadami FIO. Zapraszamy na spotkanie z Przedstawicielem Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej – Arturem Gluzińskim – zaangażowanym w ocenę wniosków FIO, który przedstawi najważniejsze aspekty dotyczące projektów składanych przez organizacje pozarządowe.

  Przeczytaj więcej ...
 • „Działaj skutecznie! Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów”

  2011-11-07 08:41:18

  logo- mallSzanowni Państwo,
  •jeśli pracujecie Państwo z młodzieżą,
  •znacie młode osoby, które są inicjatorami ciekawych działań w Waszej okolicy i chcecie je wspierać
  Zachęcamy do przekazania im tej ważnej informacji!

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL