• Organizacjo- komunikuj się skutecznie

  2011-09-19 09:11:53

  wsparcie ekspertówElbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe z terenu województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w projekcie „Komunikuj się skutecznie! Wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych poprzez podniesienie umiejętności komunikacji społecznej.”

  Przeczytaj więcej ...
 • Plecak Pełen Kultury Powiatu Elbląskiego II zakończony

  2011-09-15 15:34:32

  W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach tegorocznego Plecaka Pełnego Kultury Powiatu Elbląskiego, w których uczestniczyły dzieci i młodzież z Ponadlokalnej Świetlicy Środowiskowej w Młynarach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Spotkanie podróżników

  2011-09-15 15:26:59

  Interesuje Cię świat, podróże (małe i duże!), ludzie i lokalne zwyczaje z różnych zakątków naszego globu??  Już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie na I-sze otwarte spotkanie podróżników na szczycie Wysoczyzny Elbląskiej „Milejewko z wielkim oknem na świat”,  które odbędzie się w dniach 23-25 września 2011 roku na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Milejewko w Milejewie Przyjedź pooglądać i posłuchać jak żyją Caatani, gdzie znajduje się sam środek Azji, co lub kto to Bur-Bur oraz jak się tańczy taniec Hula. Udział w pokazach zdjęć jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich!

  Przeczytaj więcej ...
 • Ostatnie zajęcia w ramach projektu -PLECAK PEŁEN KULTURY POWIATU ELBLĄSKIEGO II

  2011-09-13 10:19:57

  Plecak Pełen KulturyDobiega końca cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży w ramach projektu „Plecak Pełen Kultury Powiatu Elbląskiego II” realizowanego przez Lokalną Grupę Działania – Wysoczyzna Elbląska. Po części wakacyjnej, która cieszyła się dużym zainteresowaniem młodych miłośników sztuki, przyszedł czas na ostatnie zajęcia z malarstwa, które odbędą się w najbliższą środę w Świetlicy Środowiskowej w Młynarach.
  Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z zasadami kompozycji w sztuce malarskiej, znaczeniem światłocienia oraz innych elementów istotnych przy pracy nad obrazem.
   
  Projekt dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu  w ramach wsparcia wykonania  zadania publicznego z zakresu działania na rzecz edukacji kulturalnej oraz artystycznej wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w powiecie elbląskim.

 • Dożynki Powiatowe w Tolkmicku

  2011-09-12 12:09:15

  Dożynki- TolkmickoTegoroczne Dożynki Powiatu Elbląskiego odbędą się 17 września w Tolkmicku. W programie imprezy m.in. występy zespołów ludowych, dożynkowa parada, występ orkiestry dętej i biesiada. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Czerwone Gitary.

   

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL