• Dni Tolkmicka

  2012-06-21 08:01:11

  Plakat Tolkmicko___     W sobotę (23 czerwca) na plaży w Tolkmicku wielkie świętowane. W programie m.in. koncerty, zawody sportowe i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Dni Tolkmicka rozpoczną się o godz. 14.
  W programie:
  godz. 14 - Uroczyste otwarcie Dni Tolkmicka przez burmistrza miasta
  godz. 14.30 - Program dla dzieci: klowni, gry i zabawy integracyjne; w przerwie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Otwartych Mistrzostw Skuterów Wodnych
  godz. 16 - Program artystyczny w wykonaniu zespołów działających w MGOK w Tolkmicku (Zespół Tolkmiczanki, Emerytalno Rentowa Grupa Estradowa – Zespół Sentyment, Dziecięcy zespół wokalny, Anita Sienicka laureatka Festiwalu Kryształowa Nuta)
  godz. 17 - ABBA Show, czyli Polska ABBA – żywiołowo i koncertowo; w przerwie pokaz taneczny w wykonaniu Wicemistrzyni Świata w Street Dance
  godz. 18.30 - Łukasz Gesek i „Projekt M” - koncert zespołu
  godz. 19.30 - Boney M Show – wielki powrót do szalonych lat 70- i 80 –tych
  godz. 21 - koncert zespołu Verba
  godz. 22.30 - „Lakier do włosów, czyli rock&roll’ – spektakl teatru ognia Miejsce Inicjatyw Pozytywnych w Kaczym Bagnie

  Pozostałe atrakcje: stragany z handlem i gastronomią, stoiska wiosek tematycznych z regionalnymi produktami kulinarnymi oraz dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci.
  Piotr Ćwikliński

  Wprowadził: administrator

 • PROWieści 2/2012

  2012-06-18 11:04:35

  minrolUprzejmie informujemy, że został wydany drugi numer elektronicznego miesięcznika PROWieści. Miesięcznik dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrolgov.pl) w katalogu PROGRAMY PROW 2007-2013 w zakładce PROWieści i podzakładce 2012 oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich(www.ksow.gov.pl ), w zakładce PROWieści.
  Mamy nadzieję, że PROWieści służyć będą lepszemu przepływowi informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w realizację Programu, a także pozwolą na dotarcie z aktualną informacją o jego realizacji do partnerów społeczno – gospodarczych i beneficjentów PROW 2007-2013.

  Redakcja PROWieści
  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich

   

  wprowadził: administrator

 • Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

  2012-06-05 07:58:52

  W związku z trwającymi pracami nad aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju, Zarząd LGD- Wysoczyzna Elbląska zwraca się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która będzie wyznaczała kierunki zmian, jakie według Państwa należy obrać dla prawidłowego rozwoju naszego obszaru.
  Ankietę należy wypełnić i przesłać  do 15.06.2012r., za pomocą tradycyjnej poczty na adres LGD- Wysoczyzna Elbląska, ul Szkolna 4, 82-316 Milejewo lub elektroniczną pocztą e-mail: lgdwysoczyznaelblaska@o2.pl

  ANKIETA

  wprowadził: administrator

 • Program współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na rok 2013

  2012-06-04 10:04:48

  herb UMSzanowni Państwo, Organizacje Pozarządowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  W związku z przystąpieniem do opracowania Programu współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2013, uprzejmie informuję o możliwości przesyłania własnych propozycji do programu współpracy na rok 2013. Zostaną one rozpatrzone przez grupy robocze powołane w ramach poszczególnych priorytetów.
  Własne propozycje można przesyłać na załączonym formularzu na adres Biura ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego: op@warmia.mazury.pl lub bezpośrednio do Departamentu odpowiadającego za realizację proponowanych zadań z zakresu danego priorytetu – do 15 czerwca 2012 r.
  Jednocześnie uprzejmie informuję, że aktualny program współpracy na rok 2012 jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zakładce „Organizacje pozarządowe” – „Program Współpracy”.
  Zapraszam do współpracy.
   
  Joanna Glezman
  Pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

  formularz

 • Warmińsko-Mazurskie. Godni Naśladowania 2012

  2012-05-24 15:49:57

  Godni naśladowaniaRada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza IX edycję konkursu "Godni Naśladowania" pod patronatem Marszałka Województwa Jacka Protasa. Wnioski przyjmowane są do 30 czerwca.

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL