• Bezpłatne porady prawne i obywatelskie

  2012-07-30 12:25:53

  Regionalny Ośrodek Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego w Elblągu pn. „Pytasz nie błądzisz", świadczy nieodpłatną pomoc mieszkańcom województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie poradnictwa prawnego i obywatelskiego. Porady obejmują m.in. prawo cywilne - w tym prawo rodzinne i spadkowe, prawo karne, prawo administracyjne, prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, pomocy społecznej, przepisy dotyczące osób bezrobotnych, niepełnosprawnych.

  Przeczytaj więcej ...
 • Warsztaty w Słowacji...

  2012-07-30 08:47:14

   Słowacki Instytut Rolny zaprasza kobiety z obszarów wiejskich w Europie do udziału w międzynarodowych warsztatach pt. Kobiety wiejskie szansą dla wsi, które odbędą się 1-5 października 2012 r. w Nitrze na Słowacji.

  Przeczytaj więcej ...
 • Pogrodzie, żyzny ogrodzie..

  2012-07-26 15:43:33

  pozarzadowiecSerdecznie zachęcamy do przeczytania kolejnego numeru „POZARZĄDOWCA”, pisma organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, poświęconego tym razem ekonomii społecznej. Pragniemy jednocześnie zwrócić uwagę na artykuł autorstwa Justyny Ocalewicz pt. „Pogrodzie, żyzny ogrodzie…”.


  „Pozarządowiec”

  Biuro LGD- Wysoczyzna Elbląska

  Wprowadził: administrator

 • Odnawialne źródła energii szansą rozwoju obszarów wiejskich

  2012-07-20 12:04:01

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym artykułem dotyczącym odnawialnych źródeł energii na wsi, opracowanym przez pana Zdzisława Ginalskiego z radomskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego.

  Przeczytaj więcej ...
 • Podziękowania

  2012-07-18 11:42:40

  Logo LGDW imieniu własnym oraz pozostałych członków zarządu LGD składam serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie  II Przeglądu Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna z Festynem Rodzinnym w Pogrodziu „Wiosce Dzieci”. Wydarzenie to jest naszym wspólnym sukcesem i bez Państwa zaangażowania nie byłoby tak wspaniałej zabawy.
  Licząc na dalszą współpracę w rozwój naszego obszaru, pozostaję z poważaniem,


             Jerzy Gajewski
  Prezes LGD- Wysoczyzna Elbląska

   

  Fotoreportaż z wydarzenia znajduje się w zakładce „GALERIA”

  Wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL