• XXII Ogólnopolski Przegląd Kultury Mniejszości Narodowych INTEGRACJE 2012

  2012-06-22 15:31:50

  XXII Przegląd Kultur Mniejszości Narodowych22 edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Kultury Mniejszości Narodowych odbędzie się 29-30 czerwca na stadionie sportowym w Młynarach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Dni Tolkmicka

  2012-06-21 08:01:11

  Plakat Tolkmicko___     W sobotę (23 czerwca) na plaży w Tolkmicku wielkie świętowane. W programie m.in. koncerty, zawody sportowe i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Dni Tolkmicka rozpoczną się o godz. 14.
  W programie:
  godz. 14 - Uroczyste otwarcie Dni Tolkmicka przez burmistrza miasta
  godz. 14.30 - Program dla dzieci: klowni, gry i zabawy integracyjne; w przerwie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Otwartych Mistrzostw Skuterów Wodnych
  godz. 16 - Program artystyczny w wykonaniu zespołów działających w MGOK w Tolkmicku (Zespół Tolkmiczanki, Emerytalno Rentowa Grupa Estradowa – Zespół Sentyment, Dziecięcy zespół wokalny, Anita Sienicka laureatka Festiwalu Kryształowa Nuta)
  godz. 17 - ABBA Show, czyli Polska ABBA – żywiołowo i koncertowo; w przerwie pokaz taneczny w wykonaniu Wicemistrzyni Świata w Street Dance
  godz. 18.30 - Łukasz Gesek i „Projekt M” - koncert zespołu
  godz. 19.30 - Boney M Show – wielki powrót do szalonych lat 70- i 80 –tych
  godz. 21 - koncert zespołu Verba
  godz. 22.30 - „Lakier do włosów, czyli rock&roll’ – spektakl teatru ognia Miejsce Inicjatyw Pozytywnych w Kaczym Bagnie

  Pozostałe atrakcje: stragany z handlem i gastronomią, stoiska wiosek tematycznych z regionalnymi produktami kulinarnymi oraz dmuchane zamki i zjeżdżalnie dla dzieci.
  Piotr Ćwikliński

  Wprowadził: administrator

 • PROWieści 2/2012

  2012-06-18 11:04:35

  minrolUprzejmie informujemy, że został wydany drugi numer elektronicznego miesięcznika PROWieści. Miesięcznik dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrolgov.pl) w katalogu PROGRAMY PROW 2007-2013 w zakładce PROWieści i podzakładce 2012 oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich(www.ksow.gov.pl ), w zakładce PROWieści.
  Mamy nadzieję, że PROWieści służyć będą lepszemu przepływowi informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w realizację Programu, a także pozwolą na dotarcie z aktualną informacją o jego realizacji do partnerów społeczno – gospodarczych i beneficjentów PROW 2007-2013.

  Redakcja PROWieści
  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich

   

  wprowadził: administrator

 • Aktualizacja Lokalnej Strategii Rozwoju

  2012-06-05 07:58:52

  W związku z trwającymi pracami nad aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju, Zarząd LGD- Wysoczyzna Elbląska zwraca się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która będzie wyznaczała kierunki zmian, jakie według Państwa należy obrać dla prawidłowego rozwoju naszego obszaru.
  Ankietę należy wypełnić i przesłać  do 15.06.2012r., za pomocą tradycyjnej poczty na adres LGD- Wysoczyzna Elbląska, ul Szkolna 4, 82-316 Milejewo lub elektroniczną pocztą e-mail: lgdwysoczyznaelblaska@o2.pl

  ANKIETA

  wprowadził: administrator

 • Program współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na rok 2013

  2012-06-04 10:04:48

  herb UMSzanowni Państwo, Organizacje Pozarządowe Województwa Warmińsko-Mazurskiego
  W związku z przystąpieniem do opracowania Programu współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2013, uprzejmie informuję o możliwości przesyłania własnych propozycji do programu współpracy na rok 2013. Zostaną one rozpatrzone przez grupy robocze powołane w ramach poszczególnych priorytetów.
  Własne propozycje można przesyłać na załączonym formularzu na adres Biura ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego: op@warmia.mazury.pl lub bezpośrednio do Departamentu odpowiadającego za realizację proponowanych zadań z zakresu danego priorytetu – do 15 czerwca 2012 r.
  Jednocześnie uprzejmie informuję, że aktualny program współpracy na rok 2012 jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zakładce „Organizacje pozarządowe” – „Program Współpracy”.
  Zapraszam do współpracy.
   
  Joanna Glezman
  Pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

  formularz

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL