• I Ponadlokalny Turniej Wiedzy o Gminie Młynary

  2011-10-17 09:47:26

  Młynary- witaczeW imieniu Fundacji „Teraz My” oraz Zespołu Szkół w Młynarach, zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Młynary do udziału w " I Ponadlokalnym Turnieju Wiedzy o Gminie Młynary", którego głównym celem jest szerzenie wiedzy historycznej o gminie, jak i budowanie lokalnego patriotyzmu, więzi i dumy z gminy Młynary. Turniej będzie odbywał się na 5 poziomach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Umiejętności lidera i angażowanie ludzi do pracy w organizacjach-szkolenie

  2011-10-14 09:55:09

  szkolenieSerdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu organizowanym przez Centrum Organizacji Pozarządowych powiatu elbląskiego do udziału w szkoleniu: "Umiejętności lidera i angażowanie ludzi do pracy w organizacjach"

  Przeczytaj więcej ...
 • III Elbląska Konferencja Na Temat Ekonomii Społecznej

  2011-10-10 11:50:09

  o.w.i.e.s.Wyzwanie, jakie stoi dziś przed ekonomią społeczną, to działalność gospodarcza w organizacjach pozarządowych. Orzech niełatwy do zgryzienia, bo pozarządowcom wciąż brak żyłki przedsiębiorcy, a bez myślenia przyszłościowego wiele podmiotów może przestać radzić sobie z codziennym działaniem, utrzymaniem biura i pracowników. Jak zabrać się za tworzenie przedsiębiorstwa społecznego? O tym podczas III Elbląskiej Konferencji Na Temat Ekonomii Społecznej – już 13 października 2011.

  Przeczytaj więcej ...
 • DZIAŁAJ SKUTECZNIE! MŁODZIEŻOWA AKADEMIA LOKALNYCH LIDERÓW

  2011-10-07 10:07:12

  logo- mallNarodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu” zaprasza do udziału w cyklu trzech szkoleń służących rozwijaniu umiejętności liderskich młodzieży. Akademia skierowana jest do młodych ludzi w wieku 16-24 lata, którzy aktywnie działają włączając się w życie swoich wsi, miejscowości, dzielnic i osiedli,  zrealizowali pierwsze inicjatywy i  mają apetyt na kolejne!

  Przeczytaj więcej ...
 • Biuletyn KSOW 03/2011

  2011-10-06 13:37:20

  ksowUprzejmie informujmy, iż ukazał się kolejny 03/2011 numer „Biuletynu KSOW”. Wydawnictwo służyć ma wymianie doświadczeń i informacji w ramach realizacji najlepszych praktyk Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Wydawcą kwartalnika jest Sekretariat Centralny KSOW, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich MRiRW.

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL