• GMO w rolnictwie szansa czy zagrożenie- szkolenie

  2012-11-15 21:42:55

  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 27.11.2012r. szkolenie nt. "GMO w rolnictwie szansa czy zagrożenie".

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób zawodowo związanych z rolnictwem oraz zainteresowanych tematyką GMO. W trakcie tego szkolenia chcemy Państwu przedstawić możliwie najbardziej obiektywną wiedzę na temat GMO. W tym celu zapraszamy na szkolenie przedstawicieli Uniwersytetu Rolniczego, którzy przybliżą nam to zagadnienie od strony naukowej.
  W trakcie szkolenia przedstawimy również wytyczne polityki regionalnej odnoszące się do GMO w rolnictwie oraz stanowisko IHAR i Stowarzyszenia "Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony polskiej Wsi".
  Przeczytaj więcej ...
 • Działaj skutecznie! Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów

  2012-11-15 11:19:18

  Młodzieżowa akademiaRuszyła rekrutacja do kolejnej edycji cyklu szkoleniowego: „Działaj skutecznie!  Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów” organizowanego przez Narodową Agencję Programu „Młodzież w działaniu”.
  „Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo młodych ludzi w kształceniu pozaszkolnym, czyli w edukacji pozaformalnej.

  więcej na temat programu:

  http://ksow.gov.pl/news/entry/3660-szkolenie-dla-mlodziezy-dzialaj-skuteczn.html

   

  wprowadził: administrator

 • Wizerunek firmy na arenie międzynarodowej

  2012-11-14 07:38:43

  EENPrzedsiębiorco! Zastanawiasz się jak wyróżnić się wśród tłumu konkurentów? Co zrobić, aby marka zaistniała na rynku? Jak zaprezentować indywidualny charakter firmy? Dlaczego wizerunek firmy jest tak ważny?
  Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś pozytywnie, przyjdź na bezpłatne szkolenie i sprawdź jak niewielkim kosztem możesz kreować wizerunek firmy i budować właściwe relacje z otoczeniem!

  Przeczytaj więcej ...
 • Polsko-Rosyjskie Forum Organizacji Pozarządowych

  2012-11-12 14:57:14

  Szanowni Państwo,

  Członkowie Organizacji Pozarządowych

  Województwa Warmińsko-Mazurskiego

   

  W czwartek, 15 listopada br., rozpoczyna się w Olsztynie wizyta 50-osobowej delegacji organizacji pozarządowych oraz administracji Obwodu Kaliningradzkiego ? podczas Polsko-Rosyjskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Wizyta rozpocznie się konferencją w Zamku Olsztyńskim, której program przekazuję w załączeniu i na którą w imieniu organizatorów SERDECZNIE ZAPRASZAM.

  Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 14 listopada br.


  Joanna Glezman

  Pełnomocnik Marszałka ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

  URZĄD MARSZAŁKOWSKI

  WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

  10-447 Olsztyn

  ul. Głowackiego 17

  T: +48 89 512 58 76

  F: +48 89 512 58 76

   

  wprowadził: administrator

 • PROWieści 7/2012

  2012-11-09 09:42:53

  Uprzejmie informujemy, że został wydany siódmy numer elektronicznego miesięcznika PROWieści. Miesięcznik dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrolgov.pl) w katalogu PROGRAMY PROW 2007-2013 w zakładce PROWieści i podzakładce 2012 oraz Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich(www.ksow.gov.pl), w zakładce  PROWieści.
  Mamy nadzieję, że PROWieści służyć będą lepszemu przepływowi informacji pomiędzy instytucjami i organizacjami zaangażowanymi w realizację Programu, a także pozwolą na dotarcie z aktualną informacją o jego realizacji do partnerów społeczno – gospodarczych i beneficjentów PROW 2007-2013.

   

  Redakcja PROWieści
  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich


  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL