• Wojewódzka Konferencja Organizacji Pozarządowych

  2012-09-06 14:01:07

  Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Rada Organizacji  Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego zapraszają na doroczną konferencję organizacji pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod hasłem: „Społeczności lokalne i ich organizacje a dobro wspólne jakim jest przestrzeń publiczna”.

  Podczas konferencji odbędzie się podsumowanie IX edycji Konkursu „Godni Naśladowania” promującego aktywność obywatelską przede wszystkim w wymiarze działalności III sektora, a także współpracy pomiędzy samorządami lokalnymi i organizacjami.
  Konferencja odbędzie się 18 września 2012 w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

  Program konferencji i formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: http://www.ropwwm.org.pl/pl_news_356.html


  wprowadził: administrator

 • Sposób na sukces- konkurs

  2012-09-06 08:03:12

  logo SnSJeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, tworzysz nowe miejsca pracy dla mieszkańców wsi, realizujesz ciekawe pomysły na rzecz lokalnych społeczności wiejskich lub wykorzystujesz w prowadzonej działalności odnawialne źródła energii zapraszamy do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich.

  Przeczytaj więcej ...
 • Wiła Wianki i ...4 pory roku

  2012-09-04 08:11:20

  Wiła wianki i ... 4 pory rokuOd maja do grudnia br. realizowany jest projekt pt. "Wiła wianki i ...4 pory roku" przez Fundację "Teraz My" z siedzibą w Sąpach. Głównym celem jest przeprowadzenie cyklu zajęć artystycznych z różnych obszarów sztuki, umożliwiających rozwój indywidualnych predyspozycji plastycznych dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich w gminie Młynary, a także poznanie nowych technik plastycznych.

  Przeczytaj więcej ...
 • Dożynki Gminne w Młynarach

  2012-08-31 07:43:38

  Dożynki- Młynary
 • Opieńki z Tolkmicka najsmaczniejsze w regionie

  2012-08-29 08:36:53

  W dniu 25 sierpnia Pod Wysoką Bramą w Lidzbarku Warmińskim sześć mieszkanek gminy Tolkmicko wzięło udział w finale regionalnego konkursu na produkt i potrawę z Warmii, Mazur i Powiśla. Nagroda specjalna za opieńki w pomidorach trafiła do rąk Teresy Szeląg z Tolkmicka.

  Przeczytaj więcej ...

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL