• Polska Cyfrowa Równych Szans- zaproszenie do współpracy

  2012-04-17 11:56:11

  Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” zaprasza do współpracy w ogólnopolskim projekcie„Polska Cyfrowa Równych Szans”: http://mac.gov.pl/wiadomosci/poszukiwani-latarnicy-polski-cyfrowej/.
  Celem projektu jest m.in. zachęcenie przedstawicieli generacji 50+ do zrobienia pierwszego kroku w Internecie oraz pomoc w umiejętnym korzystaniu z treści i usług wirtualnej sieci w życiu codziennym. Projekt jest adresowany do mieszkańców gmin wiejskich i małych miast.
  Na 13 milionów dorosłych Polaków aż 10 milionów nie korzysta z Internetu! To bezpośrednio przekłada się na ich szanse na rynku pracy oraz wiele sytuacji z życia codziennego. Inicjatorzy projektu chcą to zmienić!

  Przeczytaj więcej ...
 • WESOŁEGO ALLELUJA

  2012-04-06 13:43:01

  Wesołych świątZ okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy wszystkim mieszkańcom gmin: Milejewo, Młynary i Tolkmicko radosnej nadziei, uśmiechu i wiary, na dziś i na jutro.
  Dni wspólnie spędzonych z kochającą rodziną, pełnych pokoju i zgody.
  Wesołego Alleluja!
  Zarząd LGD- Wysoczyzna Elbląska

 • APEL WOJEWODY

  2012-04-02 10:32:47

  „Szanowni Państwo,
  wraz z przyjściem wiosny rozpoczął się sezon wypalania traw. Mimo wielu zagrożeń, nadal utrzymuje się trend na bezmyślne podpalanie wszystkiego, co porośnięte jest usychającą trawą w różnych jej siedliskach: na łąkach, w przydrożnych rowach, wypalanie zarośli, trzcinowisk na wysychających stawach, torfowiskach, uschniętych chwastów i resztek słomy pozostawionej na polach po zeszłorocznych zbiorach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Wieś z inicjatywą- konkurs

  2012-03-29 15:16:14

  Konkurs został ogłoszony przez Starostę Elbląskiego. Ma na celu wyłonienie i promocję wsi Powiatu Elbląskiego, które w 2011 r. dzięki własnej, społecznej aktywności poprawiły jakość życia w swojej miejscowości. Zgłoszenia do udziału w konkursie może dokonać sołtys wsi, organizacja pozarządowa lub łącznie sołtys wsi i organizacja. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2012 r.

  Przeczytaj więcej ...
 • Rola lidera w stowarzyszeniu- szkolenie

  2012-03-15 16:17:54

  LeaderLGD- Wysoczyzna Elbląska organizuje bezpłatne  spotkanie szkoleniowe dotyczące Roli lidera w stowarzyszeniach  oraz problematyki zarządzania organizacją. Szkolenie odbędzie się w sobotę 24.03.2012r. na świetlicy wiejskiej w Hucie Żuławskiej i adresowane jest do lokalnych liderów z terenu gmin: Milejewo, Młynary i Tolkmicko. Powyższe spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00, a poprowadzi je Pan Paweł Kulasiewicz- koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych, w oparciu  o następującą tematykę:
  1.Cechy lidera w organizacji społecznej,
  2.Budowanie relacji w zespole,
  3.Struktura organizacyjna w podmiotach trzeciego sektora,
  4.Organizacja pracy lidera,
  5.Zarządzanie organizacją jako proces,

  6.Możliwości pozyskiwania środków finansowych przez organizacje pozarządowe.
  Zgłoszeń dokonywać można do piątku (23.03.2012r.) bezpośrednio w biurze LGD- Wysoczyzna Elbląska, telefonicznie pod nr telefonu 55 231 12 52 lub 506 582 021 oraz za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: lgdwysoczyznaelblaska@o2.pl

  Bartłomiej Zięba
  Kierownik Biura

   

  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL