• Pogrodzie, żyzny ogrodzie..

  2012-07-26 15:43:33

  pozarzadowiecSerdecznie zachęcamy do przeczytania kolejnego numeru „POZARZĄDOWCA”, pisma organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, poświęconego tym razem ekonomii społecznej. Pragniemy jednocześnie zwrócić uwagę na artykuł autorstwa Justyny Ocalewicz pt. „Pogrodzie, żyzny ogrodzie…”.


  „Pozarządowiec”

  Biuro LGD- Wysoczyzna Elbląska

  Wprowadził: administrator

 • Odnawialne źródła energii szansą rozwoju obszarów wiejskich

  2012-07-20 12:04:01

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawym artykułem dotyczącym odnawialnych źródeł energii na wsi, opracowanym przez pana Zdzisława Ginalskiego z radomskiego oddziału Centrum Doradztwa Rolniczego.

  Przeczytaj więcej ...
 • Podziękowania

  2012-07-18 11:42:40

  Logo LGDW imieniu własnym oraz pozostałych członków zarządu LGD składam serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie  II Przeglądu Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna z Festynem Rodzinnym w Pogrodziu „Wiosce Dzieci”. Wydarzenie to jest naszym wspólnym sukcesem i bez Państwa zaangażowania nie byłoby tak wspaniałej zabawy.
  Licząc na dalszą współpracę w rozwój naszego obszaru, pozostaję z poważaniem,


             Jerzy Gajewski
  Prezes LGD- Wysoczyzna Elbląska

   

  Fotoreportaż z wydarzenia znajduje się w zakładce „GALERIA”

  Wprowadził: administrator

 • Piastowiada 2012

  2012-07-05 14:37:04

  PiastowiadaGospodarstwo Agroturystyczne „Pod Lasem” zaprasza na Zawody Konne w skokach przez przeszkody, czyli Piastowiadę (niedziela, 8 lipca).
  Piastowiada to już tradycja stajni „Pod Lasem”. Tym razem, oprócz standardowych konkursów, odbędzie się wyjątkowa konkurencja.

  Przeczytaj więcej ...
 • Po sąsiedzku- festyn w Karszewie

  2012-07-04 12:06:07

  KarszewiankiStowarzyszenie Przyjaciół Karszewa „Pióropusznikowy Gaj” zaprasza w najbliższą sobotę 7 lipca do Karszewa na festyn „Po sąsiedzku”. Rozpoczynamy o godz. 12.00 przy świetlicy wiejskiej.
  W programie konkursy: śpiewania, recytatorski, tańca, sportowy dla najmłodszych. Przewidziano atrakcyjne nagrody. Na scenie pojawi się zespół LAWA, zespół „Impuls”. Wystąpi także grupa bębniarska oraz zespół Karszewianki. Festyn uświetni pokaz ognia, prezentacja OSP Młynary oraz stoiska rękodzielnicze.

   

  Zadanie współfinansowane ze środków

  Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach

   

  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL