• Jarmark Sztuki Ludowej

  2013-02-18 10:43:53

  jarmark_wielkanocnySpotkanie w elbląskim Światowidzie odbędzie się 23 marca 2013 roku, tydzień przed świętami wielkanocnymi.
  W imprezie mogą uczestniczyć twórcy ludowi, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.
  Udział w Jarmarku jest bezpłatny (ewentualna opłata dotyczy jedynie dostępu do prądu). Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca 2013 roku. Koordynatorem Jarmarku i osobą udzielającą informacji jest Agnieszka Tkaczuk, CSE „Światowid”, Pl. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, tel. 55 611 20 59, fax. 611 20 60, e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl

  Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://www.swiatowid.elblag.

  wprowadził: administrator

 • Konkurs Grantowy

  2013-02-18 08:39:43

  logo_ritaFundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu grantowego Programu „Przemiany w Regionie” – RITA.
  Podczas spotkania opowiemy o zasadach konkursu i ofercie Programu, pokażemy jak wypełnić wniosek w generatorze online, a także odpowiemy na Państwa pytania.
  Więcej informacji o Programie i konkursie grantowym znajdziecie Państwo na stronie rita.edudemo.org.pl

   

  wprowadził: administrator

 • Nowe Wsie Tematyczne na obszarze LGD

  2013-02-05 20:38:53

  Zarząd LGD- Wysoczyzna Elblaska postanowił udzielić wsparcia dla miejscowości zainteresowanych tworzeniem nowych "Wsi Tematycznych".

  Dlatego zapraszamy osoby zainteresowane tym tematem, na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 14.02.2012r. o godz.16:00 na świetlicy wiejskiej w Pogrodziu (gm. Tolkmicko).

  Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie 55 231 12 52, tel. kom. 506 583 021 lub za pośrednictwem elektronicznej poczty e-mail: lgdwysoczyznaelblaska@o2.pl do wtorku 12.02.2012.

  Kierownik Biura LGD

   

   

  wprowadził: administrator

 • Nasi na Elbląskich Targach Ślubnych

  2013-01-10 23:16:00

  plakat-targi slubneVII Elbląskie Targi ślubne to impreza, która skupia w jednym miejscu i w tym samym czasie, tak dużą liczbę firm z branży weselnej oraz młodych par.  
  Targi dają doskonałą możliwość porównania ofert, możliwość zapoznania się z nowymi produktami i usługami.
  Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, występy artystyczne, konkursy z cennymi nagrodami.
  Targi to bezpośredni kontakt z odbiorcami, stanowią okazję do dialogu, tworzą i wzmacniają markę, wizerunek firmy, itp.
  Według odwiedzających, Targi są skuteczne ze względu na: oszczędność czasu poświęconego na poszukiwania oferty, oszczędność pieniędzy - specjalne oferty i rabaty targowe, możliwość wygrania interesujących nagród w konkursach targowych.
  Dodatkowo nadmienić należy, że wśród tegorocznych wystawców, znajdą się również firmy z obszaru LGD-Wysoczyzna Elbląska. Zatem wspólnie kibicujmy im w tych trudnych zmaganiach i życzmy aby ich wysiłek zaowocował realizacją wielu usług weselnych.
   
   
  wprowadził: administrator
 • Zmiana lokalizacji biura LGD

  2013-01-09 15:11:56

  Logo LGD

   

   

  Szanowni Państwo,

  zawiadamiam, że z początkiem roku na mocy porozumienia z Wójtem Gminy Milejewo, Biuro LGD zostało przeniesione do Pomorskiej Wsi  (gm. Milejewo) i obecnie mieści się w budynku po byłej szkole podstawowej. Dodatkowo pragnę poinformować, że numery telefonów nie ulegną zmianie.

  Kierownik Biura Zarządu
  Bartłomiej Zięba


  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL