• Wiejska Polska. Przedsiębiorcza Wieś - konferencja

  2014-05-28 14:18:18

  logo- KSSJuż po raz czwarty w dn. 5-6 lipca 2014 r. Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów będzie organizatorem konferencji „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” pod honorowym patronatem Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie prezentacji dobrych praktyk w zakresie przedsiębiorczości z uwzględnieniem turystyki wiejskiej i agroturystyki oraz zrównoważonego rozwoju z podkreśleniem roli wiejskich kobiet.

  Przeczytaj więcej ...
 • III Piknik Organizacji Pozarządowych z Powiatu Elbląskiego

  2014-05-16 10:09:44

  „III Piknik Organizacji Pozarządowych z Powiatu Elbląskiego” w Oleśnie, jest adresowany do stowarzyszeń i aktywnych grup mieszkańców powiatu elbląskiego. Celem piknikowych spotkań jest przede wszystkim integracja członków organizacji pozarządowych i zainteresowanych osób oraz wymiana doświadczeń i przykładów dobrych praktyk pomiędzy nimi.

  Przeczytaj więcej ...
 • PIASTOWO ZAPRASZA!!!

  2014-05-05 08:39:06

  Piastowiada-2014
 • Rodzinne Dni Otwarte w Nadbrzeżu

  2014-05-05 07:55:35

  stanica_festyn
 • Młodzi medialni

  2014-04-28 11:04:39

  spomlek_programspomlek_logologo- Fundacja TERAZ MY

  Projekt „Młodzi medialni” realizowany przez Fundację „Teraz My” w Sąpach jest finansowany z programu  grantowego Spółdzielczej Mleczarni Spomlek  „Spomlek- działaj z pasją”. Głównymi celami są:  zwiększenie kompetencji ICT u 11 dzieci i wypracowaniu podczas warsztatów informatycznych innowacyjnych produktów do edukacji w postaci gier.
  Od 01.04.2014 r.  odbywają się  warsztaty informatyczne w Zespole Szkół w Młynarach, podczas których uczestnicy zapoznają się z najnowszymi narzędziami informatycznymi za pomocą, których wykonają obróbkę graficzną i  zaprojektują w pakiecie graficznym Corel DRAW Graphics Suite X4 - edukacyjne karty do gry - Młynarskiego Piotrusia Pana oraz edukacyjną grę  Młynarskie Memory, które zostaną wydrukowane w zakładach poligraficznych.
  Wypracowane gry posłużą do integracji społeczności lokalnej podczas corocznych lokalnych imprezy: Pikniku Rodzinnego (czerwiec 2014 r.) oraz Ponadlokalnego Turnieju Wiedzy o gminie Młynary (grudzień 2014 r.), gdzie zostaną zorganizowane rozgrywki turniejowe z wykorzystaniem wypracowanych gier, gdzie mieszkańcy będą poznawać wiedzę o „małej ojczyźnie”, ale również integrować się poprzez zabawę.
  Ewa Nisiewicz

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL