• Festyn w Karszewie...

  2013-07-15 10:47:36

  KarszewoJuż w najbliższą sobotę (20.07.2013r.) o godz. 14:00 w Karszewie, odbędzie się uroczyste otwarcie parku nad stawem, na które zapraszają członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Karszewa „Pióropusznikowy Gaj”.

  Po oficjalnym otwarciu parku Stowarzyszenie zaprasza na drugą edycję festynu pn. „Po Sąsiedzku”, podczas którego zaplanowano wiele  atrakcji m.in.: konkursów dla najmłodszych oraz dorosłych, występy artystyczne, pokaz tresury psów policyjnych oraz przepyszną grochówkę. Impreza odbędzie się przy świetlicy wiejskiej w Karszewie.

   

  wprowadził: administrator

 • III Przegląd Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna Elbląska

  2013-07-11 10:06:11

  III Przegląd Dorobku Kulturowego LGDLokalna Grupa Działania- Wysoczyzna Elbląska, już po raz trzeci organizuje Przegląd Dorobku Kulturowego obszaru LGD- Wysoczyzna Elbląska. Po ubiegłorocznych doświadczeniach, zarząd organizacji zdecydował o ciągłości tego przedsięwzięcia, gdyż niewątpliwie jest to wspaniały instrument do promowania naszego dziedzictwa kulturowego. 

  Przeczytaj więcej ...
 • Festyn Rodzinny w Wiosce Dzieci...

  2013-07-04 12:46:46

  Festyn Pogrodzie

   

   

  Stowarzyszenie "Pogrodzie dla Przyszłości" zaprasza na Festyn Rodzinny w "Wiosce Dzieci", który odbędzie się 13 lipca 2013r. (sobota) na placu rekreacyjno-sportowym w Pogrodziu gm. Tolkmicko.

  Rozpoczęcie imprezy godz. 16:00, a  w programie:

  -Warsztaty

  -Sportowe zmagania na wesoło

  -Konkurencje artystyczne

  Konkurs fotograpiczny "Wioska Dzieci na festynie",

  Konkurs na najciekawszą ofertę Wioski Tematycznej.

  -Dodatkowe atrakcje

  Występ zespołu "Sentyment",

  Szczudlarze,

  Malowanie twarzy,

  Występ zespołu "ALE BABKI" z Elbląga

  -Pląsy na łące przy orkiestrze od godz. 20:00 do godz. 2:00

   

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!!!!!

 • Zostań moderatorem w Programie Odnowy Wsi.

  2013-06-26 08:52:30

  herb UMSamorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłasza nabór kandydatów na moderatorów w ramach Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem, w którym warto żyć…”. Zadaniem moderatorów będzie wspieranie społeczności lokalnych w uruchamianiu i wdrażaniu procesów odnowy wsi w sołectwach.

  Przeczytaj więcej ...
 • Talent Roku...

  2013-06-21 15:14:08

  talent rokuFundacja Środowisk Twórczych od paru lat jest organizatorem nagrody "Talent Roku", przyznawanej ludziom sztuki i kultury. Celem tej nagrody jest promowanie rodzimych twórców oraz prezentowanie innym, ludzi z talentem. Fundacji zależy na tym aby zachęcać dotąd niedostrzeżonych publicznie artystów i animatorów do kontynuowania swoich pasji. W związku z tym prosimy Państwa o zgłaszanie kandydatów ze swojego środowiska w formie krótkiej informacji o danej osobie, którą należy przesłać do końca września na adres : lgdwysoczyznaelblaska@o2.pl


  Aleksandra Gajewska


  Wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL