• Nasi na Elbląskich Targach Ślubnych

  2013-01-10 23:16:00

  plakat-targi slubneVII Elbląskie Targi ślubne to impreza, która skupia w jednym miejscu i w tym samym czasie, tak dużą liczbę firm z branży weselnej oraz młodych par.  
  Targi dają doskonałą możliwość porównania ofert, możliwość zapoznania się z nowymi produktami i usługami.
  Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji: pokazy mody ślubnej, występy artystyczne, konkursy z cennymi nagrodami.
  Targi to bezpośredni kontakt z odbiorcami, stanowią okazję do dialogu, tworzą i wzmacniają markę, wizerunek firmy, itp.
  Według odwiedzających, Targi są skuteczne ze względu na: oszczędność czasu poświęconego na poszukiwania oferty, oszczędność pieniędzy - specjalne oferty i rabaty targowe, możliwość wygrania interesujących nagród w konkursach targowych.
  Dodatkowo nadmienić należy, że wśród tegorocznych wystawców, znajdą się również firmy z obszaru LGD-Wysoczyzna Elbląska. Zatem wspólnie kibicujmy im w tych trudnych zmaganiach i życzmy aby ich wysiłek zaowocował realizacją wielu usług weselnych.
   
   
  wprowadził: administrator
 • Zmiana lokalizacji biura LGD

  2013-01-09 15:11:56

  Logo LGD

   

   

  Szanowni Państwo,

  zawiadamiam, że z początkiem roku na mocy porozumienia z Wójtem Gminy Milejewo, Biuro LGD zostało przeniesione do Pomorskiej Wsi  (gm. Milejewo) i obecnie mieści się w budynku po byłej szkole podstawowej. Dodatkowo pragnę poinformować, że numery telefonów nie ulegną zmianie.

  Kierownik Biura Zarządu
  Bartłomiej Zięba


  wprowadził: administrator

 • Boże Narodzenie 2012

  2012-12-21 12:21:09

   

   

  swieta 

  Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia
  towarzyszy wszystkim Państwu przez cały Nowy Rok 2013.
  Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy,

  spełniały się w nim zamierzenia zawodowe i społeczne
  oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.


  Zarząd i pracownicy LGD- Wysoczyzna Elbląska

 • Wigilia pod tolkmickim niebem

  2012-12-12 11:30:17

  Tolkmicko_wigilia       15 grudnia Burmistrz Tolkmicka zaprasza wszystkich na Wigilię pod tolkmickim niebem.
  Tegoroczna Wigilia organizowana jest przez wiele organizacji i instytucji działających w gminie Tolkmicko. Spotkanie odbędzie się 15 grudnia na rynku miasta. Przygotowany został program artystyczny w wykonaniu sekcji działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury oraz koncert kolęd kapeli góralskiej Hora. Ponadto organizatorzy dla wszystkich przybyłych gości przygotowali potrawy wigilijne, których bezpłatnie skosztować będzie można podczas uroczystości.

   

  Piotr Ćwikliński   

   

  wprowadził: administrator

 • Wieś czy globalna wioska?

  2012-12-05 14:56:41

  Firma badawcza Agrotec Polska Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego projekt badawczy "Wieś czy globalna wioska?" Celem badania jest diagnoza kompetencji komunikacyjnych mieszkańców obszarów wiejskich w kontekście potrzeb budowania kapitału społecznego wiejskich społeczności. W ramach badania dokonana zostanie ocena możliwości wykorzystania nowych mediów w budowaniu otwartych oraz przejrzystych sieci relacji społecznych na obszarach wiejskich. Uzasadnieniem badania są specyficzne potrzeby komunikacyjne mieszkańców wsi polegające na silnym zagrożeniu wykluczeniem cyfrowym tej grupy, będącej zarazem tą częścią społeczeństwa polskiego, która w największym stopniu może skorzystać w wyniku zmian technologii komunikacyjnych i funkcji społecznych mediów. Na cele realizacji projektu uruchomiony został specjalny blog (http://wiesczyglobalnawioska.pl).

  Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu i wypowiedzenia się swojego zdania na temat kompetencji komunikacyjnych mieszkańców terenów wiejskich. Na blogu badania dostępnym pod adresem http://wiesczyglobalnawioska.pl swoją wypowiedź może zamieścić każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

  Głów do myślenia nigdy za wiele!


  Zespół badawczy Agrotec Polska Sp. z o.o.

   

  wprowadził: administrator

Kalendarium wydarzeń

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona prowadzona przez Lokalną Grupę Działania "Partnerstwo Północnej Warmii i Wysoczyzny Elbląskiej"

Hosting zapewnia:
SOFTEL